GJIRO OPEN AIR 2014,14 Mars, Cross Country,

Read more »

ARDIT GJEBREA NE FLUTURIMET DYSHE ME AERONAUTIKEN SHQIPTARE

Ardit Gjebrea showman,ka shijuar adrenalinen e fluturimit ne LLogara me Aeronautiken Shqiptare. Read more »

GJIROKASTER,2013,FLY PARAGLIDING,ASIM ZENEL

Ne kodrat e Asim Zenelit organizohen fluturime per kursante dhe per evente te disiplines se precizionit. Read more »

JO VETEM MODE,ADRENALINA E FLUTURIMIT

Nje emision dedikuar adrenalines se fluturimit tandem me paragliding. Read more »

GJIRO OPEN AIR 2017,VIDEO

Read more »

GUXIMTARET-DIGITALB,AERONAUTIKA SHQIPTARE

DIGITALB ne bashkepunim me AERONAUTIKEN SHQIPTARE organizuan ne muajin Korrik emisonin spektakolar GUXIMTARET,me personazhe te shumte te cilet provuan emocionet e fluturimit dysh. Bora Zemani dhe pilotet e Aeronautikes Shqiptare- Artion Vreto,Genc... Read more »
Paragliding.al | Paragliding Albania |