GUXIMTARET-DIGITALB,AERONAUTIKA SHQIPTARE

DIGITALB ne bashkepunim me AERONAUTIKEN SHQIPTARE organizuan ne muajin Korrik emisonin spektakolar GUXIMTARET,me personazhe te shumte te cilet provuan emocionet e fluturimit dysh.

Bora Zemani dhe pilotet e Aeronautikes Shqiptare- Artion Vreto,Genc Veizaj dhe Xhonatan Islami,ishin protagonistet e emisioni GUXIMTARET.

Recommended For You

About the Author: alket islami