11 Vjetori i Pavaresise se Kosoves, festohet dhe me skuadriljen e Kombit

[Best_Wordpress_Gallery id=”1″ gal_title=”All images”]

Event spektakolar ne kuader te 11 vjetorit te Kosoves se lire. Federata Aeronautike e Kosoves organizoi nje show me pilote nga i gjithe Kombi me fluturime me Paramotore mbi Prishtine ne mbyllje te Parades Zyrtare ushtarake. Ishte hera e pare qe ne nje event te tille te kishte shume pilote qe zbukuruan qiellin e lire te Prishtines.

Recommended For You

About the Author: alket islami